www.cvonline.hu

Pályázatkezelő munkatárs [ST-TKIPE06]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2015.03.11.
Hirdetés azonosító: 898557

Focus consulting

Megbízónk

Költségvetési szerv megbízásából keresünk Pályázatelszámoló munkatárs pozícióba új kollégákat.

Feladatok

A munkakör fókuszában a hazai és az EU által finanszírozott pályázatok elszámolásával kapcsolatos teendők pontos és határidőre történő ellátása áll:

- Pályázatok elszámolása
- A támogatóval való egyeztetés az elszámolási forma kialakításában
- A pályázati elszámolási változások nyomon követése valamint aktualizálása
- Megbízónk által kezelt pályázatok terhére történő kifizetések meghatározása az adott pályázati kiírás értelmében
- Kapcsolattartás a témavezetőkkel.

Elvárások

- Szakirányú közép-, vagy felsőfokú (pénzügyi) végzettség
- Legalább néhány éves munkatapasztalat
- Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
- Határozott személyiség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Megbízhatóság, precíz és önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó és kooperációs képesség

Előny

- Költségvetésben/államháztartásban szerzett pályázatok elszámolásához kapcsolódó tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió