www.cvonline.hu

Pályázatkezelő munkatárs [MD-TKIPM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.03.30.
Hirdetés azonosító: 1020438

Focus consulting

Megbízónk

Költségvetési szerv megbízásából keresünk Pályázatkezelő munkatárs pozícióba új kollégákat.

Feladatok

A munkakör fókuszában a hazai és az EU által finanszírozott pályázatok elszámolásával kapcsolatos teendők pontos és határidőre történő ellátása áll:

- Pályázatok elszámolása
- A támogatóval való egyeztetés az elszámolási forma kialakításában
- A pályázati elszámolási változások nyomon követése, aktualizálása
- Megbízónk által kezelt pályázatok terhére történő kifizetések meghatározása az adott pályázati kiírás értelmében
- Kapcsolattartás a témavezetőkkel

Elvárások

- Szakirányú közép-, vagy felsőfokú (pénzügyi) végzettség
- Hazai (és EU) forrású pályázatok elszámolásában szerzett minimum 3 éves gyakorlat
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
- Határozott személyiség
- Kiváló kommunikációs képesség
- Megbízhatóság, precíz és önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó és kooperációs képesség

Előny

- Költségvetésben/államháztartásban szerzett pályázatok elszámolásához kapcsolódó tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió