www.cvonline.hu
Pályázatírói koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.22.
Hirdetés azonosító: 960997
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Belvárosi székhelyű multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozíció betöltésére:

- A vállalat tevékenységi körének, stratégiájának megfelelő, elsősorban közbeszerzési pályázatok, ajánlatok előkészítése, elkészítése
- Közbeszerzéssel vagy más tenderekkel összefüggő ügyek, ahhoz kapcsolódó folyamatok kezelése
- A kijelölt határidők betartása, ajánlatok formai, tartalmi követelményeknek való megfeleltetése, a rábízott projektekben a tudomására jutott információk bizalmas kezelése, döntéshozatalhoz szükséges, pontos megosztása
- Folyamatos együttműködés a projektfelelőssel, társosztályokkal, ügyfelekkel

Követelmények
- Felsőfokú szakképzés (közbeszerzés, pályázatírói képzettség előny)
- 2-3 év tapasztalat közbeszerzési pályázatok elkészítésben, az ezzel összegüggő folymatok kezelésében
- Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Magabiztos fellépés, pontosság, kitartás
- Önálló munkavégzési és probléma-megoldási képesség, hatékonyság
- Igényesség, magas fokú precizitás

Amit a cég kínál:

- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Exkluzív belvárosi munkahely
- Igényes munkakörnyezet
- Fiatalos, lendületes csapat

Egyéb hasonló állások Önnek
Trainee Lawyer (Commercial Law)

Randstad Hungary Kft.

Would you like to work for one of the biggest i...
Budapest

Banking Lawyer

Would you like to be a part of a new and exciti...
Budapest

Szabadalmi elbíráló

Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala

Budapest, Pest