www.cvonline.hu

PÁLYÁZATÍRÓ

  • A hirdetés 595 napja lejárt

 Cégünk

PÁLYÁZATÍRÓ

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Miért csatlakozz csapatunkhoz?

  • Ha kiemelkedő szakmai munkát szeretnél végezni;
  • Ha az önálló munkavégzés számodra nem okoz gondot;
  • Főként műszaki beállítottságú vagy

Elvárások:

  • Minimum középfokú, de inkább főiskolai szintű végzettség;
  • Uniós pályázati projektek írásában vagy menedzselésében szerzett legalább 1-2 éves releváns tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Jó kapcsolatteremtő képesség;
  • Nyitottság és tanulási képesség

Előny:

  • Főként K+F pályázatírásban szerzett tapasztalat
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat műszaki jellegű pályázatok elkészítésében, elszámolásban.

Feladatok:

  • Projekt előkészítés, pályázatírás;
  • Támogatási szerződéskötés
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és szakértőkkel, valamint a pályázati közreműködő szervezetekkel;
  • Pályázat nyomon követése;
  • Elszámolás, kifizetési kérelem készítése;
  • Előrehaladási és fenntartási jelentések készítése
  • Monitoring

Amit kínálunk:

  • Színvonalas, igényes munkakörnyezet;
  • Főállású munkavégzés
  • Fiatal, dinamikus munkatársak

Önéletrajz mellé önállóan elkészített pályázatokról (pályázatkészítés, elszámolás) referenciát kérek.

Munkavégzés helye: Dunakeszi alsó (Újpest-Káposztásmegyerről, Dunakesziről és Békásmegyerről autóval történő beszállítási lehetőség is megoldható)

Jelentkezés módja: Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el nettó fizetési igényedet tartalmazó fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre.

A további részletekkel kapcsolatban az önéletrajzok elbírálása után adunk tájékoztatást.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő