www.cvonline.hu

Pályázatíró

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Az Agrárközösség

Pályázatíró

munkatársat keres

Feladatok:

  • pályázatok figyelése;
  • pályázati dokumentáció teljes körű elkészítése és összeállítása;
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel és közreműködő szervezetekkel;
  • megvalósult projektek figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • min. 1 év mezőgazdasági pályázatírói munkakörben szerzett tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban;
  • precíz, motivált munkavégzés

Előny:

  • mezőgazdasági pályázatokkal kapcsolatos tapasztalat;
  • 2 év feletti pályázatírói múlt
  • mezőgazdasági szakirányú képesítés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munka, előrelépési és fejlődési lehetőséggel;
  • családias, fiatalos környezet;
  • versenyképes fizetés (fix+jutalék);
  • exclusive irodai háttér és munkakörnyezet biztosítása

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület;

Munkavégzés ideje:

  • Teljes munkaidő,
  • Határozatlan

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbiakban olvasható e-mail címre.