www.cvonline.hu

Pályázatíró

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Az észak-kelet magyarországi régió egyik meghatározó pályázati tanácsadó vállalata pályázatírásban jártas munkatársat keres.

Feladatok:

  • pályázatírás: Uniós pályázatok, hazai pályázatok
  • pályázatfigyelés
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Alapvető szakmai elvárások:

  • releváns (minimum 2 éves) tapasztalat európai uniós pályázatok írásában (a tapasztalat hiánya kizáró kritérium)
  • erős felhasználói szintű MS Office ismeret
  • precíz, pontos munkavégzés (határidők betartása)
  • releváns felsőfokú végzettség
  • előnyt jelent: projektmenedzselési tapasztalat, B kategóriás jogosítvány

Személyiségre vonatkozó elvárások:

  • megbízhatóság, precizitás
  • logikus gondolkodásmód
  • nagy terhelhetőség
  • fiatalos, energikus személyiség

Amit kínálunk:

  • önálló és változatos munkavégzés
  • szakmai fejlődés
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Miskolc

Jelentkezési határidő:

2015.06.05.

Jelentkezéshez az alábbi dokumentumokat csatold, amelyeket a megadott e-mail címre várunk:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél fizetési igény megjelölésével
  • referencialista (pályázatírói munkásság bemutatása)

Kérjük, vedd figyelembe, hogy amennyiben a fenti dokumentumok hiányosak, pályázati anyagod nem áll módunkban értékelni!

Helyek Miskolc
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő