www.cvonline.hu

Pályázatíró

  • A hirdetés 1005 napja lejárt

Csapatunk bővülése miatt munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Pályázatíró

Feladatok:

  • Pályázatfigyelés kereskedelmi és közbeszerzési tenderek terén
  • Tenderkiírások elemzése
  • Információgyűjtés, piacfelmérési és elemzési munka
  • Egészségügyi szolgáltatói pályázati anyagok megfogalmazása, összeállítása, pályázat leadási határidő figyelemmel kísérése
  • Teljes pályázati dokumentáció összeállítása
  • Prezentáció készítése
  • Kereskedelmi információk, dokumentumok kezelése
  • Vezetői döntéseket támogató jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (elsősorban kereskedelmi / gazdasági / marketing szakon)
  • Vállalati szférában ajánlatkészítő, pályázatíró szakmai tapasztalat, közbeszerzési pályázatokban jártasság előny
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs készség, tartalom, stílus és formai követelmények terén magas szintű igényesség, erős magyar helyesírás
  • Aktív angol nyelvtudás írásban előny
  • Elemzéshez szükséges erős Excel ismeretek
  • Gyors és hatékony problémamegoldó készség
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság

Amit ajánlunk:

  • lelkes és lendületes csapat
  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • teljesítmény arányos prémium

Munkavégzés helye:

  • Regionális, központ: XII. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését: fényképes szakmai önéletrajzát - fizetési elvárásával és munkába állásának legkorábbi idejének megadásával kérjük az alábbi e-mail címre küldje.