www.cvonline.hu

Pályázatíró

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Megbízónk olyan programok megvalósításával foglalkozik, mely az egyetemi elméleti oktatáson túl széleskörű ismereteket biztosít a fiatal értelmiség számára. Folyamatosan építi a nemzetközi és hazai kapcsolatait, illetve hasonló profilú intézetekkel keres együttműködési lehetőséget. A követketkező pozícióba keres munkatársat: Pályázatíró

Feladatok

  • Pályázatfigyelés
  • Pályázatok előértékelése
  • Aktív részvétel a pályázatok teljes kidolgozásában (pályázati adatlapok, megvalósíthatósági tanulmányok, üzleti tervek önálló összeállítása)
  • Pályázatok elkészítése, benyújtása
  • Projektmenedzselés támogatása
  • Projektek háttérdokumentumainak (számlák, teljesítés-igazolások, könyvelési dokumentumok) feldolgozása, kezelése
  • Kifizetési kérelmek összeállítása
  • Pályázatmegvalósítás támogatása (projekt előrehaladási jelentések, stb készítése)

Elvárások

  • Jelenlegi pályázati rendszer alapos ismeret
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Ügyfélbarát kommunikáció telefonon és személyesen
  • Gyakorlatias, kreatív, pörgős személyiség
  • Önálló és precíz munkavégzésre való alkalmasság
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol