www.cvonline.hu

PÁLYÁZATÍRÓ

  • A hirdetés 296 napja lejárt

 BUDAPESTI, PÁLYÁZATÍRÁSSAL ÉS PROJEKTMENEDSZSMENTTEL FOGLAKOZÓ CÉGÜNK

PÁLYÁZATÍRÓT

KERES

 FELADAT:

Pályázati dokumentációk összeállítása, pályázatírás (VP, GINOP, TOP, VEKOP stb..).

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Hazai és uniós pályázati rendszer ismerete
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat a pályázati piac területén
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kreatív, gyakorlatias gondolkodás, ötletgazdag szemléletmód
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunkához való pozitív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélközpontú szemléletmód

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, meglévő és folyamatosan bővülő ügyfélkör
  • Családias légkör, megbecsülés

ELŐNY:

  • Jogosítvány
  • Felsőfokú (gazdasági) végezettség
  • Online kitöltő program teljes körű ismerete
  • Számlaképesség

Fényképes önéletrajzot a lenti e-mail címre várjuk.

Egyéb hasonló állások Önnek
Logisztikai asszisztens (4 órás részmunkaidő)

Work Force Kft.

Szeretne egy stabil japán tulajdonban lévő cégn...
Magyarország

Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...

Értékesítő IX.kerület