www.cvonline.hu

Pályázatíró / Szaktanácsadó

Az Agrárközösség csapatába,

Pályázatíró és Szaktanácsadó

kollégákat keresünk!

(Kecskemét,Budapest)

Az Agrárközösség a folyamatos, töretlen fejlődés eredményeképpen ismét új kollégákat keres pályázatírói és szaktanácsadói pozíciókba. Ha szeretnél te is a magyar mezőgazdasági tanácsadói piac egyik vezető szereplőjénél dolgozni, akkor köztünk a helyed!

Munkatársunk feladatai:

Szaktanácsadó:

  • kapcsolattartás meglévő Ügyfelekkel, szakmai konzultációk
  • AKG adminisztráció (gazdálkodási napló vezetése, pályázati felhívásban/útmutatóban szereplő, továbbá vállalt kritériumok nyomon követése; határidők nyomon követése; programhoz kapcsolódó szaktanácsadás)
  • mezőgazdasági szaktanácsadás (NAK által nyilvántartott névjegyzéki szakterületeken)

Pályázatíró:

  • Új Vidékfejlesztési Program pályázatok teljes körű elkészítése, benyújtása
  • Aktuális pályázati lehetőségek nyomonkövetése
  • Pályázattal kapcsolatos adatok egyeztetése Megbízó ügyfelekkel
  • Közvetlen, normatív támogatások igénylése

Akit keresünk:

Gyakorlati mezőgazdasági ismeretekkel rendelkezik, határozott, ambiciózus, ügyfélközpontú személyiség, aki jó kommunikációs képességű, jó fellépésű, tudja, mit jelent az ügyfélkiszolgálás és megtalálja a hangot minden ügyféllel.

Elvárt iskolai végzettség: mezőgazdasági diploma

Elvárt nyelvtudás: nincs

Elvárjuk viszont, hogy új kollégánk tudjon és akarjon dolgozni!

Előnyt jelent: mezőgazdasági szakmai tapasztalat (szaktanácsadás, agrár-közigazgatás, termelés, mezőgazdasági pályázatírás); Európai Uniós pályázati rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, összetartó, jó hangulatú, motivált csapat!
  • Változatos feladatok, eredményes munkavégzésért megbecsülés és elismerés
  • Szakmai fejlődés
  • Kiemelkedő bérezés

Munkavégzés helye: Kecskemét,Budapest

Munkába állás ideje: 2016. márciustól folyamatos

Munkavégzés helye Kecskemét, Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Közigazgatás / Államigazgatás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest, Bács-Kiskun