www.cvonline.hu

Pályázatíró - projekt menedzser

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Magyar Pénzhíd Pályázatíró Kft.

A Magyar Pénzhíd Pályázatíró Kft. a technológiai pályázatok piacán az egyik meghatározó szereplő. Megbízható, sokat dolgozó, rugalmas, segítőkész, fiatal csapat vagyunk. A legbüszkébbek arra vagyunk, hogy az általunk kezelt pályázatok 96%-a nyer és meg is valósul. Célunk, hogy egyre növekvő ügyfélkörünket továbbra is minél megbízhatóbban szolgáljuk ki.

munkakörbe keresünk új kollégát.

Ha kiemelkedő szakmai munkát szeretnél végezni,

ha fontos, hogy a munkaidő nem megy a magánéleted rovására,

A feladat teljes pályázati projekt menedzsment:

  • pályázatírás
  • támogatási szerződések kezelése
  • kifizetési kérelem összeállítása
  • előrehaladási és fenntartási jelentések készítése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és szakértőkkel

Minimum elvárások:

  • legalább főiskolai szintű, pénzügyi/közgazdasági területen szerzett végzettség
  • módszeresség és jó problémamegoldó képesség
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • nyitottság és jó tanulási képesség

Előnyt jelent:

  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat GOP vagy MVH technológiai pályázatok területén (teljes projektmenedzsment és ügyfélkapcsolat)

Amit kínálunk:

  • befogadó, összetartó, szorgalmas csapat
  • fejlődési lehetőség
  • professzionális és kellemes munkahelyi környezet

Pozíció területei:

  • Jog / Közigazgatás
  • Pályázatírás

Munkavégzés helye, ideje:

  • Budapesti munkahelyen
  • Munkaidő: irodában töltött 8 órás törzsidővel, rugalmasan

  1. Fényképes szakmai önéletrajz.
  2. Referenciák megjelölése pályázatonként:
  • pályázat típusának,
  • pályázattal kapcsolatban elvégzett feladatok,
  • pályázat eredményének megjelölésével.

Azokat a jelentkezéseket fogadjuk be, amelyek a „Minimum elvárásoknak” megfelelnek.

A pályázatokat kizárólag a „Jelentkezés tartalma, módja” pontokban megjelölt információkkal tudjuk elfogadni! A jelentkezéseket heti rendszerességgel bíráljuk el.

A pályázatokat az alább megadott címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő