www.cvonline.hu

Pályázatíró, pályázati tanácsadó

  • A hirdetés 119 napja lejárt

Pályázatíró partnerünk részére keresünk munkatársat

munkakörbe

Feladat:

  • Pályázati tanácsadás, projektgenerálás és pályázati dokumentáció összeállítása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok, üzleti tervek készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, helyszíni konzultáción való részvétel
  • Helyszíni ellenőrzésen való részvétel
  • Monitoring jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a pályázati kiíró hatósággal

Elvárások:

  • Uniós pályázati projektek megírásában szerzett minimum 1- 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi végzettség preferált)
  • Aktív nyelvtudás angol, német
  • Gazdasági háttértudás,
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Nyitott, kommunikatív, dinamikus személyiség
  • Választékos kifejezésmód mind a szóbeli, mind az írásbeli kommunikáció során
  • Önálló és csapatmunkához is egyaránt alkalmasság
  • Ötletgazdag szemléletmód, gyakorlatias gondolkodás
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapatban szakmai tapasztalatgyűjtés
  • Izgalmas, változatos munkakör
  • Fejlődő iparágban piacképes szakmai tudás
  • Kiváló irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem (korrekt alapbér és megvalósulás esetén jutalék)

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol