www.cvonline.hu

Pályázatíró, pályázati tanácsadó - INTS/9/58

  • A hirdetés 220 napja lejárt

 Nyíregyházi partnercégünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező

Pályázatíró, pályázati tanácsadó

munkatársat

Feladatok:

  • Pályázati tanácsadás, projektgenerálás és pályázati dokumentáció összeállítása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, helyszíni konzultáción való részvétel
  • Helyszíni ellenőrzésen való részvétel
  • Monitoring jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a pályázati kiíró hatósággal

Elvárások:

  • Uniós pályázati projektek megírásában, menedzselésében szerzett minimum 1- 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Jó együttműködő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Fejlődő iparágban piacképes szakmai tudás

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013