www.cvonline.hu

Pályázatíró munkatárs

  • A hirdetés 291 napja lejárt

Szeretsz kutatgatni, írogatni, szervezkedni, tervezgetni, számolgatni, és mindezzel segíteni a vállalkozások, intézmények életét? Akkor gyere pályázatírónak, és segíts megvalósulni álmokat!

Pályázatíró munkatársat

keresünk partnerünk részére.

Juniortól a tapasztalt kollégákig bárki jelentkezhet!

Feladataid:

  • Kapcsolatot tarthatsz az ügyfelekkel és a hatóságokkal,
  • Tanácsaidra szükségük lesz a partnereidnek, hogy megtalálják az elképzeléseiknek megfelelő pályázatot,
  • A Te felelősséged lesz a pályázati dokumentáció összeállítása, és a megvalósíthatósági tanulmányok elkészítése,
  • Helyszíneket is meglátogathatsz, hogy lásd, és ellenőrizd, jó helyre került a pénz,
  • Folyamatosan ellenőrizned kell majd, hogy minden megfelelően alakul-e a pénz elnyerése után is.

Elvárások Hozzád:

  • 1-2 év tapasztalatra lesz szükséged uniós pályázatok írása és menedzselése területén,
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelenthet, de ennek hiányát a sok éves tapasztalatoddal és rátermettségeddel ellensúlyozhatod,
  • Pénzügyi, gazdasági ismeretekre szükséged lesz,
  • Kiváló kommunikációs készségre lesz szükséged, és jó problémamegoldónak kell lenned,
  • Tudnod kell egy lendületes csapatban dolgozni úgy, hogy közben saját felelősséggel bírsz az általad menedzselt pályázatok esetén,
  • Felhasználói szintű számítógépe ismeretek elengedhetetlenek, ha jó vagy excelben, az csak előnyödre válhat,
  • Némi angol nyelvtudás is jól fog jönni, de nem alapfeltétel,
  • B kategóriás jogosítvány (ha utaznod kell egy távoli ügyfélhez, kapsz egy autót is, hogy kényelmesen oda tudj jutni).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha azonnal munkába tudsz állni,
  • Ha elég jól beszélsz angolul,
  • Közgazdasági, preferáltan pénzügyi felsőfokú végzettség.

Amit kínálnak:

  • Lendületes, jó fej csapat,
  • Fix, versenyképes alapbér, melyet hosszú távon a sikeres pályázatokból származó jutalékokkal is ki tudsz egészíteni.
  • Sok szakmai tudást szedhetsz magadra a tapasztalt kollégáktól.

Munkavégzés helye:

Jelentkezésedet a E-mail cím megjelenítése címen várjuk. A tanácsadód Czudar Kata lesz a témában.