www.cvonline.hu

Pályázati tanácsadó

  • A hirdetés 1185 napja lejárt

Tapasztalattal bíró pályázati tanácsadót keresünk!

 Az EconoConsult Kft. lendületes, precíz, megbízható munkatárs jelentkezését várja főállású

„pályázati tanácsadó”

pozíció betöltésére!

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • a pályázati tanácsadás területén szerzett bizonyítható jártasság
  • szakma iránti elkötelezettség
  • precizitás, kitartás, szorgalom
  • kiváló kommunikációs és fogalmazási készség
  • nyitott, érdeklődő attitűd
  • kreativitás, dinamizmus
  • jó szervezőkészség, kapcsolatteremtő készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Angol nyelv magas szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • kihívást jelentő szakmai területek, széles ügyfélkör
  • aktív részvétel a cég szakmai életében, fejlődési lehetőség
  • lendületes, fiatalos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: XIII. kerület

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk a lenti e-mail címre. A motivációs levélben kérjük feltüntetni nettó fizetési igényét!

EconoConsult Kft.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...