www.cvonline.hu

Pályázati tanácsadó (Pályázatíró)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 855395

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Pályázati tanácsadás, projektgenerálás és a pályázati dokumentáció összeállítása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok, monitoring jelentések készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, helyszíni konzultáción, ellenőrzéseken való részvétel
  • Kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel

Elvárások:

  • Közgazdasági felsőfokú végzettség (előny: pénzügyi területen szerzett végzettség, műszaki ismeretek)
  • Uniós pályázati projektek írásában vagy menedzselésében szerzett legalább 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kat. jogosítvány
  • Precizitás

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az E-mail cím megjelenítése címre!