www.cvonline.hu

Pályázati tanácsadó, csoportvezető

  • A hirdetés 916 napja lejárt

A Goodwill Consulting Kft., Magyarország egyik legnagyobb pályázatíró társasága közel 40 fős pályázatíró csapata bővítése céljából munkatársat keres

munkakörbe budapesti irodájába.

Feladat:

  • Pályázati tanácsadás, projektgenerálás és pályázati dokumentáció összeállítása
  • Pályázati elszámolások készítése, kifizetési kérelmek összeállítása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, helyszíni konzultáción való részvétel
  • Helyszíni ellenőrzésen való részvétel
  • Monitoring jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel
  • nemzetközi kapcsolattartás
  • Hazai, uniós, illetve nemzetközi projektek összeállítása, menedzselése
  • 3-5 fős csoport napi munkájának irányítása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Uniós és nemzetközi pályázati projektek megírásában, menedzselésében szerzett minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum 1 éves vezetői tapasztalat
  • Közgazdasági, preferáltan pénzügyi végzettség
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Gazdasági háttértudás
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunkához való pozitív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Azonnali munkába állás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapatban szakmai tapasztalatgyűjtés
  • Fejlődő iparágban piacképes szakmai tudás

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület

Jelentkezni az alábbi email címen lehet a munkavégzés helyének tárgy mezőben történő megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol