www.cvonline.hu

Pályázati referens

  • A hirdetés 884 napja lejárt

Észak-alföldi tejtermék forgalmazásával foglalkozó cég nádudvari munkavégzéssel keres szakmai gyakorlattal rendelkező európai uniós pályázatokhoz kapcsolódó tanulmányok, stratégiák elkészítésében, európai uniós pályázatok és közbeszerzési pályázatok megírásában jártas szakembert teljes munkaidős állás betöltésére.

Elvárások:

  • szakmai gyakorlat EU-s pályázatok területén
  • Kiváló kommunikációs készség
  • a pályázatíráshoz szükséges szakmai képesítés

Feladatok:

  • Beszámolók, prezentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat felső vezetőivel, külső partnerekkel
  • Futó pályázatok koordinálása menedzselése
  • Pályázatfigyelés

Amit kínálni tudunk:

  • stabil munkahely
  • jó csapatszellem

Jelentkezést az alábbi email-re várjuk fényképes önéletrajz csatolásával:

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő