www.cvonline.hu

Pályázati referens

  • A hirdetés 104 napja lejárt

Partnerünk tevékenysége a határon túli, kiemelten a kárpát-medencei köz- és felsőoktatás, illetve szak- és felnőttképzés támogatására, fejlesztésére irányul. Jelenleg több, mint 100 oktatásfejelsztési projektet támogat. Az ő csapatukba keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • pályázati kiírásokkal kapcsolatos szakmai, adminisztratív feladatok ellátása
  • a felsővezetés döntéseit megalapozó döntéselőkészítő papírok elkészítésének támogatása
  • a kihelyezett támogatások felhasználásával kapcsolatos ellenőrzési és elszámolási feladatok ellátása
  • a kezelt anyagokról nyilvántartás vezetése, szükség esetén kimutatások, illetve statisztikák készítése
  • esetenként adatbázisok készítése, karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (BSc, MSc)
  • MS Windows, MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magasszintű precizitás és megbízhatóság
  • Erős problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás
  • Önálló munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Büntetlen előélet
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny

  • Pénzügyi, közgazdasági, számviteli, nemzetközi tanulmányok végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Stabil szervezeti háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő