www.cvonline.hu

Pályázati projektmenedzser

  • A hirdetés 1129 napja lejárt

Van tapasztalatod EU-s pályázatok készítésében?

Jó szervező készséggel bírsz?
Szeretsz önállóan dolgozni?

 A pályázati tanácsadás piacán meghatározó

 Pályázati projektmenedzsert

keres fiatalos, dinamikus csapatába.

Vállalkozásunk 10 éves szakmai tapasztalatával, magas ügyfél elégedettség mellett, nyújt projektfejlesztési és projektmenedzsment-szolgáltatást önkormányzati és vállalati ügyfelei számára az európai uniós fejlesztések különböző területein (kiemelten K+F, innováció és vállalati technológia fejlesztések, környezetvédelmi és energetikai beruházások, turisztikai fejlesztések). Az OTP Bank tulajdonosi hátteréből adódó stabilitás egyedülállóan ötvöződik a teljesen önálló gazdálkodásból és menedzsmentből fakadó rugalmassággal.

Szeretnéd szakmai tapasztalatoddal, rátermettségeddel támogatni meglévő, valamint új ügyfeleinket fejlesztési elképzeléseinek megvalósításában? Szeretnél részese lenni annak az izgalmas folyamatnak, ahogyan egy elképzelés valósággá válik?  Győzz meg minket, hogy Te vagy a legjobb választás számunkra!

Feladatok

  • Pályázatkészítés, pályázati dokumentáció teljes körű összeállítása
  • Pályázatokhoz kapcsolódó tanulmányok, üzleti tervek elkészítése
  • Támogatási szerződéskötés segítése
  • Időközi jelentések és a záró beszámoló elkészítése
  • Pénzügyi menedzsment, az időközi és végső pénzügyi elszámolások elkészítése
  • Részvétel helyszíni és monitoring ellenőrzéseken
  • Szerződésmódosítási folyamat támogatása
  • Kapcsolattartás, kommunikáció az ügyfelekkel, Hatóságokkal, további érintettekkel
  • Egyéb tanácsadási feladatok (banki finanszírozás támogatása, pályázatok értékelése)
  • Külső partner által elkészített dokumentációk minőségbiztosítása
  • Képzéseken, konferenciákon előadás megtartása
  • Projektmenedzserek munkájának szakmai koordinálása

Akit keresünk

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik, vagy folyamatban van annak megszerzése
  • Ismeri az Európai Uniós finanszírozású pályázati rendszereket (GOP, ROP, KEOP)
  • Gyakorlatra tett szert az Európai Uniós támogatásokhoz kapcsolódó pályázatírás és projektmenedzsment terén
  • Gyakorlott a MS Office használatában
  • Önálló, precíz munkavégzésre képes
  • A határidőket messzemenőkig betartja
  • Jó szervező- és kommunikációs készséggel bír
  • Csapatjátékos
  • Vidám, nyitott személyiség

Amit előnynek tartunk

  • K+F, Innovációs tapasztalat
  • Pénzügyi jellegű tapasztalat (pl. hitel, kockázati tőke tanácsadáshoz kapcsolódó pénzügyi átvilágítás, üzleti terv, ill. pénzügyi modell készítés, CBA)
  • Közbeszerzési szakértői ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Széleskörű fejlődési lehetőség (nemzetközi projektek, pénzügyi tanácsadás, komplex projektmenedzsment)
  • Képzések támogatása
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Mobiltelefon, laptop biztosítás
  • Saját személyautó munkavégzés céljából történő használatának költségtérítése

Készítsd el fényképes szakmai önéletrajzodat és egy referencia listát az alábbiakkal:

  • pályázatok címe
  • konstrukciója
  • kedvezményezett
  • megítélt támogatás
  • elvégzett tevékenység
  • részvétel ideje

Az alábbi linkre kattintva jelentkezhetsz!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő