www.cvonline.hu

PÁLYÁZATI PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 1132 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű

Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Váci központjába

 munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • Európai Uniós források felhasználásával megvalósuló pályázatok folyamatának figyelése és működtetése (pályázatfigyelés, pályázatírás, tenderdokumentációk összeállítása, pályázás és az elnyert projekt folyamatának követése, koordinálása, kapcsolattartás a szakmai partnerekkel)
  • A projekt kapcsán szükséges engedélyeztetési folyamat lebonyolítása
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, közigazgatási szervekkel
  • Projektmenedzsment feladatok ellátása.

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (elsődlegesen vízépítő mérnöki, építőmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség),
  • EU-s támogatással eddig megvalósuló magyarországi fejlesztési programokkal (KEOP, regionális programok stb.) összefüggő munkavégzésben eltöltött legalább 3 év tapasztalat
  • Közbeszerzési ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Jó szervező-, tárgyaló-, illetve kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • Projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód
  • Kreatív, önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Power Point, stb.),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Vízellátási területen való jártasság,
  • Ivóvízellátás, szennyvízgyűjtés, tisztítás elhelyezés témájú beruházások bonyolításában, műszaki ellenőrzésében szerzett tapasztalat,
  • Közbeszerzési eljárás alkalmazása,
  • Uniós beruházások lebonyolításában való részvétel,
  • Alapfokú angol nyelvismeret.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. január 31. 12.00 óráig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi  e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Közigazgatás / Államigazgatás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő