www.cvonline.hu

Pályázati projektmenedzser - INTS/9/86

  • A hirdetés 307 napja lejárt

Nyíregyházi partnercégünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező kollegát

Pályázati projektmenedzser

munkakörbe

Ref.: INTS/9/86

Feladatok:

  • Pályázati tanácsadás
  • Pályázati elszámolások készítése, kifizetési kérelmek összeállítása
  • Helyszíni ellenőrzésen való részvétel
  • Monitoring jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a projekt megvalósító szervezetekkel
  • Kapcsolattartás a pályázati Közreműködő Szervezettel

Elvárások:

  • Uniós pályázati projektek menedzselésében, elszámolásában szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Közgazdasági, preferáltan pénzügyi végzettség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Ajánlat:

  • Fiatalos csapat
  • Fejlődő iparágban piacképes szakmai tudás
  • Karrierlehetőség

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű