www.cvonline.hu
(Pályázati) projektmenedzser - INTS/9/163

Nyíregyházi partnercégünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező, agilis munkatársat

(Pályázati) Projektmenedzser

pozícióba

Ref.: INTS/9/163

Feladatok

  • EU-s pályázatok teljeskörű menedzselése, megvalósítása.
  • Pályázati tanácsadás
  • Pályázati elszámolások készítése, kifizetési kérelmek összeállítása
  • Helyszíni ellenőrzésen való részvétel
  • Monitoring jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a projekt megvalósító szervezetekkel

Elvárások

  • Min. 2 év gyakorlat EU-s pályázatok írásában és projektek megvalósításában
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű PC ismeret, MS Office
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Jó megjelenés, igényesség

Ajánlat

  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Modern, elegáns munkakörnyezet
  • Kiemelkedő fizetés és prémiumrendszer
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Pályázatíró, Jog / Jogi tanácsadás , Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Pénzügyi projektmenedzser
Régió Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű