www.cvonline.hu

Pályázati projekt referens

Az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. állást hirdet pályázati projekt referens munkakörbe.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség (szóbeli és írásbeli egyaránt)
  • Számítógépes felhasználói gyakorlat
  • Precizitás, együttműködés, lényeglátás

Előnyt jelent:

  • További idegennyelv-ismeret

Feladatok:

  • A projekt referens feladata az ÉMI pályázati tevékenységének fejlesztése, mind a nemzetközi, mind a hazai pályázatok területén.
  • Részvétel elősegítése nemzetközi (elsősorban Európai Uniós) és hazai konzorciumban végrehajtandó K+F+I és egyéb pályázatokon, amely magában foglalja az alábbiakat:
  • Pályázat megírásában való közreműködés
  • Nyertes pályázat esetén az ÉMI-re jutó feladatok határidőre történő, maradéktalan teljesítése
  • K+F+I feladatban résztvevő kollégákkal kapcsolattartás és velük való szoros együttműködés
  • Adminisztrációs és pénzügyi elszámolásokhoz köthető feladatok határidőre történő elvégzése
  • Szerződések előkészítésében és teljesítés igazolásában történő aktív közreműködés
  • A pályázatok során elért eredmények lehető legszélesebb körben történő megismertetésében való közreműködés (újság, konferencia, ÉMI hírportál, weblap stb.)
  • Szükség esetén a pályázattal kapcsolatos audit lefolytatásában való közreműködés a társosztályokkal együtt
  • Kapcsolattartás a pályázatban résztvevő hazai és külföldi partnerekkel
  • Külföldi és hazai pályázattal kapcsolatos események szervezése és az eseményeken/szakmai utakon való részvétel
  • Előadás anyagok, prezentációk előkészítése, elkészítése magyar és szükség szerint angol nyelven
  • Előadások, prezentációk rendezvényeken való előadása.
  • A hazai és nemzetközi pályázatokkal kapcsolatos adminisztratív teendők nyomon követése és elvégzése a felettes kérésének megfelelően:
  • Munkaidő nyilvántartás
  • Adminisztratív és pénzügyi kimutatások elkészítésében való aktív részvétel
  • Kapacitástervezés
  • Külföldi és hazai pályázati kiírások folyamatos figyelemmel kísérése, javaslattétel az alkalmas pályázatokon való ÉMI részvételre. Technológiatranszfer lehetőségek nyomon követése, ÉMI-nek megfelelő pályázatok/tech-transzferek összefoglalása

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés: sokrétű, érdekes feladatok
  • Az alapfizetésen kívül a teljesítés függvényében prémium fizetése; béren kívüli juttatások

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest XI.
  • A pályázatnak tartalmaznia kell egy szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet.
  • A cégről bővebb információt a Link megjelenítése weboldalon szerezhetnek.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő