www.cvonline.hu

Pályázati munkatárs

  • A hirdetés 37 napja lejárt

A Magyar Labdarúgó Szövetség felvételt hirdet pályázati munkatárs munkakör betöltésére. Az alkalmazás feltétele jogi vagy közgazdasági végzettség, továbbá megfelelő szakmai gyakorlat. Bérezés megállapodás alapján történik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közgazdasági végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Ellenőrizhető referenciák
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret (különösen Excel, Word, Internet)
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatszellem
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Precizitás, analitikus, gyakorlati és célorientált munkamódszer
  • Önállóság, terhelhetőség, kitartás, gyors munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:

  • Látvány-csapatsport támogatások kezelése
  • Beérkező pályázati anyagok tartalmi és formai ellenőrzése
  • Részvétel a pályázatok értékelésében
  • Részvétel a döntés-előkészítésben
  • Az eljáráshoz kapcsolódó szabályok nyomon követése és betartatása
  • Az eljáráshoz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Folyamatos információszolgáltatás, és riportok készítése a vezetőség felé
  • Kapcsolattartás a sportszervezetekkel és az Ellenőrző Szervvel
  • Egyéb adminisztratív teendők

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható egzisztenciális és innovatív környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Jó csapatmunka

A munkáltató profilja:

  • A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Magyarországon működő, labdarúgással foglalkozó sportszervezet, amely a sportágban sporttevékenységet folytató jogi és természetes személyek tevékenységét összehangoló, munkájukat segítő, a sportágat önkormányzatiság elvén irányító, kiemelkedően közhasznú szervezetként működő sportági országos szakszövetség.

Munkavégzés helye:
Budapest XI. kerület

Szakmai önéletrajzot a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő