www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 915430
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető gyártó és kereskedelmi cége
dinamikusan fejlődő export üzletágához keresi új kollégát

Pályázati Munkatárs
(német nyelvtudással)

munkakörbe.

A cég 1991-ben alakult, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával, valamint a folyamatos fejlesztések eredményének köszönhetően a hazai bútorgyártás egyik kiemelkedő képviselőjévé vált.

Feladatok:

•    Árajánlatok összeállítása
•    Német, és osztrák közbeszerzési pályázati anyagok készítése
•    Német, és osztrák közbeszerzési pályázatok figyelemmel kísérése
•    Üzletkötési folyamatok menedzselése
•    Szerződések, dokumentációk összeállítása

Elvárások:

•    Felsőfokú, lehetőleg szakmai német nyelvismeret
•    Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
•    Felhasználói szintű számítógépes ismeret
•    Precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
•    Kreativitás és rendszerszemlélet
•    Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
•    Üzleti megjelenés
•    Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Előny:

•    Pályázatírási tapasztalat
•    Műszaki szemlélet/érdeklődés
•    Bútoriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

•    Biztos munkahely hosszú távon
•    Versenyképes, teljesítményfüggő jövedelem
•    Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban

Pozíció területe(i):

•    Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
•    Pályázatírás
•    Piackutató
•    Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Zsámbék

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest