www.cvonline.hu

Pályázati ellenőr

  • A hirdetés 1335 napja lejárt

Magyar Labdarúgó Szövetség

A Magyar Labdarúgó Szövetség felvételt hirdet pályázati ellenőr munkakör betöltésére. Az alkalmazás feltétele közgazdasági végzettség, továbbá megfelelő szakmai gyakorlat. Bérezés megállapodás alapján történik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Közgazdasági végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Ellenőrizhető referenciák
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeret (különösen Excel, Word, Internet)
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatszellem
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Precizitás, analitikus, gyakorlati és célorientált munkamódszer
  • Önállóság, terhelhetőség, kitartás, gyors munkavégzés

Főbb feladatok, munkák:

  • Látvány-csapatsport támogatások felhasználásának ellenőrzése,
  • Beérkező elszámolások és előrehaladási jelentések tartalmi és formai ellenőrzése,
  • Részvétel a támogatások helyszíni ellenőrzésében,
  • Részvétel a döntés-előkészítésben,
  • Az eljáráshoz kapcsolódó szabályok nyomon követése és betartatása,
  • Az eljáráshoz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Folyamatos információszolgáltatás, és riportok készítése a vezetőség felé,
  • Kapcsolattartás a sportszervezetekkel,
  • Egyéb adminisztratív teendők.

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható egzisztenciális és innovatív környezet
  • Szakmai fejlődés
  • Jó csapatmunka

A munkáltató profilja:

A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) Magyarországon működő, labdarúgással foglalkozó sportszervezet, amely a sportágban sporttevékenységet folytató jogi és természetes személyek tevékenységét összehangoló, munkájukat segítő, a sportágat önkormányzatiság elvén irányító, kiemelkedően közhasznú szervezetként működő sportági országos szakszövetség.

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Szakmai önéletrajzot az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő