www.cvonline.hu

PÁLYAVASÚTI TERÜLETI IGAZGATÓ (SZEGED)

  • A hirdetés 1104 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • a területi igazgatóság
    • műszaki és gazdálkodási tevékenységének irányítása, koordinálása, területi szintű szabályozása és ellenőrzése,
    • műszaki, gazdasági terveinek elkészítése, a tervek teljesítésének folyamatos ellenőrzése, elemzése, az ehhez szükséges erőforrások allokációja, optimalizálása,
    • fejlesztési és beruházási igényeinek tervezésében közreműködés és javaslattétel,
    • pályavasúti szolgáltatásokra vonatkozó megrendelői igényeinek teljesítése,
    • képviselete valamennyi, a területi hatálya alá tartozó kérdésben,
  • kapcsolattartás a tevékenységi területén működő közigazgatási, gazdasági, társadalmi és civil szervezetekkel és felhatalmazás alapján a Társaság képviselete,
  • együttműködés a regionális közlekedési társaságokkal a helyközi közlekedés szervezésében és a területi egyeztetéseken, közreműködés a térségi programok és koncepciók kidolgozásában, a pályaműködtetési szakterület határain túlmutató irányítási, szervezési feladatokban,
  • helyi belső információs csatornák működtetése.

 A munkakör betöltésének feltételei:

  • műszaki felsőfokú állami iskolai végzettség,
  • 8 év szakmai gyakorlat,
  • 3 év vezetői tapasztalat.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • gazdálkodási tevékenység terén szerzett tapasztalat,
  • pénzügyi / közgazdasági felsőfokú állami iskolai végzettség,
  • pályavasúti tevékenységre vonatkozó jogszabályok, folyamatok, belső szabályok ismerete,
  • angol / német nyelv ismerete.

Elvárt kompetenciák:

  • stratégiai gondolkodás,
  • jó koordinációs és elemző készség,
  • kiváló kommunikációs- és tárgyaló képesség,
  • problémamegoldó képesség,
  • rendszerszemlélet,
  • változásmenedzselés.

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezési határidő: 2014. május 18.

Jelentkezését szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti  email-címre várjuk. A munkakörrel kapcsolatban bővebb felvilágosítást ad:

Elek Emőke az (1) 511-4334-es telefonszámon.

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő