www.cvonline.hu

Pályavasúti szakértő

  • A hirdetés 177 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység Budapest
Terület Műszaki Felügyeleti és Technológiai Igazgatóság Műszaki hálózati koordináció
Foglalkoztatás formája
határozatlan
Munkaidő teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • A MÁV Zrt. stratégiájához illeszkedő Európai Uniós projektekből származó pénzügyi források elosztására vonatkozó alapelvek kidolgozása, aktualizálása, a program-projekt értékelés rendszerének, módszerének kialakítása, működtetése és irányítása.
  • Az előkészítés és lebonyolítás alatt álló projektek megjelenítése az éves beruházási-, beszerzési és üzleti tervekben; programok közötti sorrendek, programokon belüli projektek rangsorolása.
  • MÁV oldali projektszervezet felállításának a koordinálása.
  • A beruházás szakági lebonyolításának ellenőrzése, a forrásgazdai szempontok érvényesítése, ütemezett végrehajtás szervezése. A beruházás nyomon követhetősége érdekében, komplex (gazdasági, műszaki) monitoring rendszer kialakítása, működtetése.
  • Részvétel a közbeszerzésekkel kapcsolatban felmerülő kérdések és az azokra adandó válaszok kidolgozásában, egyeztetésében, képviseletében.
  • Közreműködik a középtávú és éves beruházási terv, valamint azok időarányos végrehajtásáról szóló beszámolók összeállításában.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • 3 - 5 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • felsőfokú vasúti szakképesítés
  • középfokú nyelvismeret (angol és /vagy német nyelvből)
  • vonatkozó vasúti utasítások, magas szintű szakmai ismerete

Amit ajánlunk

  • Széleskörű Cafeteriát
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • Utazási kedvezményt

Bővebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 06-1/511-5922

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő