www.cvonline.hu

Pályavasúti szakértő - Budapest

  • A hirdetés 1158 napja lejárt

A MÁV Zrt. Fejlesztési és Beruházási Főigazgatósága

munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • Az integrált pályavasúti fejlesztési igényeket szakterületének megfelelően felülvizsgálja és rangsorolja a költséghatékonyság és a rendelkezésre álló erőforrások optimális kihasználásának figyelembe vételével.
  • A létesítményekkel kapcsolatos kivitelezési munkák készültségét időszakonként ellenőrzi, a pályázati kiírások műszaki tartalmát meghatározza, véleményezi.
  • Szakterületére vonatkozóan részt vesz a beérkezett ajánlatok értékelésében.
  • Szakterületére vonatkozóan részt vesz a MÁV Zrt-nél alkalmazott normarendszerek kialakításában, karbantartásában, fejlesztésében a normarendszerek kapcsolatainak megteremtésében a NIF Zrt. és egyéb normarendszerekkel.
  • Részt vesz a karbantartási, felújítási, beruházási tevékenység előkészítésében.
  • Műszaki terveket (karbantartási, felújítási, beruházási, bontási, átalakítási, építési, korszerűsítési, stb.) bírál, véleményez.
  • A felújítási és beruházási munkák megvalósítás időszakában jelentkező műszaki tartalom változtatási igényeket felülvizsgálja.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • állami felsőfokú műszaki szakirányú iskolai végzettség (építőmérnöki diploma)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • 3-5 év szakmai gyakorlat

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2014. június 15.

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajz és motivációs levél küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő