www.cvonline.hu

Pályavasúti gyakornok

  • A hirdetés 579 napja lejárt

A MÁV Zrt.

ÉPÍTŐMÉRNÖK végzettséggel munkatársat keres

SZOLNOKRA

pályavasúti gyakornok

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • Bekapcsolódás a Pályafenntartási Főnökség munkafolyamataiba, munkahelyi környezet szabályainak, az általános vasútüzemi ismereteinek megismerése.
  • A Pályafenntartási Főnökség területén részvétel az operatív feladatok ellátásában.
  • A szakterületét érintő műszaki dokumentációk, szabályozások, szabályok megismerése, kezelése.
  • A szakterületen folyamatban lévő beruházási, karbantartási munkáknál az üzemeltetői érdek érvényre juttatásában közreműködés.
  • Elméleti tanulás, utasítások, szakirodalom megismerése.
  • A Pályafenntartási Főnökség területén működő berendezések, mérnöki létesítmények fenntartásával, üzemeltetésével, karbantartásával, ill. a vasúti forgalom zavarmentes lebonyolításával kapcsolatos feladatok végrehajtásában közreműködés.
  • Felkészülés az NFM rendeletben a szakaszmérnök munkakörre előírt hatósági vizsga, valamint a szakterületnek megfelelő mérnök szakvizsga megszerzésére.

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség építőmérnöki diploma
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzés helye: Szolnok

Jelentkezési határidő: 2015. október 22.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével, a bérigény és a munkakör pontos megjelölésével az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő