Pályamunkás/vonalgondozó betanított munkás (Budapest, Ferencváros)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV Zrt.

Pályamunkás/vonalgondozó betanított munkás

Helység
Budapest - Ferencváros

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a vasúti pálya biztonságos használhatósága érdekében gondozási, karbantartási, (javítási, cserélési) hibaelhárítási tevékenység tényleges végrehajtása csoportosan, a munkavezető irányítása és felügyelete mellett

A munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)
  • orvosi alkalmasság

Későbbiekben az alábbi vizsgák megszerzése:

  • pályamunkás, vonalgondozói, forgalmi vizsga

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafeteriát
  • önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulást
  • hosszú távú biztos munkahelyet
  • utazási kedvezményt
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • ruházati ellátást

2017.12.24.

Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű