www.cvonline.hu

Pályamunkás (Záhony, Fényeslitke, Nyírbátor)

  • A hirdetés 9 napja lejárt

MÁV Zrt.
pályamunkás

Helység
Záhony, Fényeslitke, Nyírbátor

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozott idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a vasúti pálya karbantartási, felújítási munkálataiban való részvétel
  • a vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodások elhárítása
  • a rendkívüli események, meghibásodások miatt bekövetkezett zavarok elhárítása

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú iskolai végzettség (szakmunkás/szakiskolai) - vasipari vagy építőipari szakirány
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • egyéb középfokú végzettség

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafetéria
  • utazási kedvezmény

2017.12.07.

Bővebb felvilágosítást ad
Jászai Csaba 03/13-49 06-1513-1349

Várjuk jelentkezését!

Helyek Záhony
Fényeslitke
Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű