www.cvonline.hu

Pályamunkás (Veszprémvarsány)

  • A hirdetés 487 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Szombathelyi Területi Igazgatóság szervezete munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • a pályafelügyeleti tevékenység végzésében, pályafelügyeleti feladatot ellátó személyek mérési, ellenőrzési tevékenységében közreműködés.
  • a munkavezető utasításainak a végrehajtása.
  • vasúti alépítmény gondozási, karbantartási feladatainak gyakorlati ismerete és végrehajtása.
  • vasúti felépítmény szerkezeti elemeinek gondozásával, javításával és cserélésével kapcsolatos feladatok gyakorlati ismerete és végrehajtása.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari, ill. építőipari szakképesítés),
  • 1 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Munkavégzési hely: Veszprémvarsány

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember  18.

Jelentkezés módja:  Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő