Pályamunkás (Veszprém, Balatonfüred, Tapolca, Veszprémvarsány)

  • A hirdetés 242 napja lejárt

A MÁV Zrt.
Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság
Pályavasúti Területi Igazgatóság Szombathely szervezete
munkatársat keres

Pályamunkás
(Veszprém, Balatonfüred, Tapolca, Veszprémvarsány)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Munkáscsapat tagjaként részvétel a vasúti alépítmény és felépítmény karbantartási, gondozási munkálataiban.
  • A vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodásai és zavarai esetén irányító személy utasításai alapján részvétel az elhárításban.
  • Balesetek, rendkívüli események során az ideiglenes vagy végleges helyreállítást végző brigád tagjaként tevékenykedik.
  • Segítő közreműködés a pálya vizsgálatát, ellenőrzését (pályafelügyeletet) végző szakember munkájában.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari szakképesítés),
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány

Munkavégzés helye: Veszprém, Balatonfüred, Tapolca, Veszprémvarsány

Jelentkezési határidő: 2016. július 27.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz megküldésével, a munkakör pontos megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő