Pályamunkás / különleges vasúti járművezető (Székesfehérvár)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Fejér, Székesfehérvár
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
Járművezető gyakornok / különleges vasúti járművezető

Helység Székesfehérvár
Terület Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája Határozatlan idejű
Munkaidő Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • mind a vasúti pályán, mind a közúton történő megközelítéssel hibaelhárítási, üzembiztonsági, környezetvédelmi és vontatási feladatok ellátása a vasútüzem zavartalan biztosításának érdekében

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi + vasipari szakképesítés)
  • C kategóriás közúti jogosítvány
  • szakterületre vonatkozó vasúti szakképesítés, szakvizsga
  • 1 év szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • könnyűgépkezelői jogosítvány
  • darukezelői típusvizsga

Amit ajánlunk

  • vasúti menetkedvezmény
  • cafetéria

Bővebb felvilágosítást ad Hollósi Lászlóné 22/315-271 / 02/41-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Fejér
Székesfehérvár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő