www.cvonline.hu

Pályamunkás (Cegléd, Budapest)

  • Ez az állásajánlat 3 napon belül lejár

A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Munkáscsapat tagjaként részvétel a vasúti alépítmény és felépítmény karbantartási, gondozási munkálataiban.
  • A vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodásai és zavarai esetén irányító személy utasításai alapján részvétel az elhárításban.
  • Balesetek, rendkívüli események során az ideiglenes vagy végleges helyreállítást végző brigád tagjaként tevékenykedik.
  • Segítő közreműködés a pálya vizsgálatát, ellenőrzését (pályafelügyeletet) végző szakember munkájában.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari, ill. építőipari szakképesítés)
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány

Munkavégzési hely: Cegléd, Budapest

Jelentkezési határidő: 2016. december 9.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Cegléd, Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Régió Budapest, Cegléd