www.cvonline.hu

Pályamunkás (Budapest-Kelenföld)

  • A hirdetés 647 napja lejárt

 A MÁV Zrt. munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Munkáscsapat tagjaként részvétel a vasúti alépítmény és felépítmény karbantartási, gondozási munkálataiban.
  • A vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodásai és zavarai esetén irányító személy utasításai alapján részvétel az elhárításban.
  • Balesetek, rendkívüli események során az ideiglenes vagy végleges helyreállítást végző brigád tagjaként tevékenykedik.
  • Segítő közreműködés a pálya vizsgálatát, ellenőrzését (pályafelügyeletet) végző szakember munkájában.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari, ill. építőipari szakképesítés),
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány

Munkavégzési hely:  Budapest-Kelenföld

Jelentkezési határidő:  2015. október 14.

Jelentkezés módja:  Szakmai önéletrajz küldése a választott munkavégzési hely megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő