Pályamunkás (Biatorbágy, Tatabánya, Győr, Székesfehérvár, Kápolnásnyék, Soroksár, Tokod, Hatvan)

  • A hirdetés 143 napja lejárt

A MÁV Zrt.
munkatársat keres

Pályamunkás
(Biatorbágy, Tatabánya, Győr, Székesfehérvár, Kápolnásnyék, Soroksár, Tokod, Hatvan)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Munkáscsapat tagjaként részvétel a vasúti alépítmény és felépítmény karbantartási, gondozási munkálataiban
  • A vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodásai és zavarai esetén irányító személy utasításai alapján részvétel az elhárításban
  • Balesetek, rendkívüli események során az ideiglenes vagy végleges helyreállítást végző brigád tagjaként tevékenykedik
  • Segítő közreműködés a pálya vizsgálatát, ellenőrzését (pályafelügyeletet) végző szakember munkájában

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari, ill. építőipari szakképesítés)
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány

Munkavégzési hely: Biatorbágy, Tatabánya, Győr, Székesfehérvár, Kápolnásnyék, Soroksár, Tokod, Hatvan
Jelentkezési határidő: 2016.08.31.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Heves
Komárom-Esztergom
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő