Pályamunkás (Biatorbágy, Kisbér, Pusztaszabolcs, Dunaújváros)

  • A hirdetés 578 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság szervezete munkatársat keres

 Pályamunkás

(Biatorbágy, Kisbér, Pusztaszabolcs, Dunaújváros, Kápolnásnyék)

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Munkáscsapat tagjaként részvétel a vasúti alépítmény és felépítmény karbantartási, gondozási munkálataiban.
  • A vágányok és kitérők üzem közbeni meghibásodásai és zavarai esetén irányító személy utasításai alapján részvétel az elhárításban.
  • Balesetek, rendkívüli események során az ideiglenes vagy végleges helyreállítást végző brigád tagjaként tevékenykedik.
  • Segítő közreműködés a pálya vizsgálatát, ellenőrzését (pályafelügyeletet) végző szakember munkájában.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (vasipari, ill. építőipari szakképesítés),
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • érettségi bizonyítvány

Munkavégzési hely:  Biatorbágy, Kisbér, Pusztaszabolcs, Dunaújváros, Kápolnásnyék

Jelentkezési határidő:  2015. augusztus 9.

Jelentkezés módja:  Szakmai önéletrajz küldése a választott munkavégzési hely megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Budapest
Pest
Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő