www.cvonline.hu

Pályamunkás, betanított munkás (Budapest, Ferencváros)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

MÁV Zrt.
pályamunkás, betanított munkás

Helység
Budapest, Ferencváros

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint
részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a vasúti pálya biztonságos használhatósága érdekében gondozási, karbantartási, (javítási, cserélési) hibaelhárítási tevékenység tényleges végrehajtása csoportosan, a munkavezető irányítása és felügyelete mellett

 A munkakör betöltésének feltételei

  • alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános)
  • pályamunkás vizsga
  • orvosi alkalmasság

 Amit ajánlunk

  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • széleskörű Cafetéria
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmény
  • egészségmegőrző program
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíj hozzájárulás

2017.10.22.

Bővebb felvilágosítást ad
Bodnár Zita 1/511-6728 01/67-28

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű