www.cvonline.hu

Pályalétesítményi szakértő II. (Budapest)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
Pályalétesítményi szakértő II.

Helység
Budapest

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • az egyedi felújítási, beruházási tevékenységek előkészítése során szakterületét érintően összehangolja azok műszaki
  • tartalmát
  • műszaki terveket (egyedi felújítási, beruházási, bontási, átalakítási, építési, korszerűsítési, stb.) bírál, véleményez, jóváhagy,
  • jóváhagyásra előterjeszt
  • az egyedi felújítási és beruházási munkák megvalósítás időszakában jelentkező műszaki tartalom változtatási igények
  • felülvizsgálata, módosítások jóváhagyása
  • az integrált pályavasúti fejlesztési igényeket szakterületének megfelelően felülvizsgálja és rangsorolja
  • a létesítményekkel kapcsolatos kivitelezési munkák végzését időszakonként ellenőrzi, a szükséges intézkedéseket megteszi
  • pályázati kiírások műszaki tartalmát meghatározza, véleményezi, módosításaira javaslatot tesz
  • fejlesztési, beruházási programok összeállításánál konzultálációt folytat
  • precíz és műszakilag megalapozott elemzéseket, javaslatokat készít
  • szakterületével kapcsolatos feladatok szakmai felügyelete, koordinálása a Hálózati szintű projektekben
  • szakterületére vonatkozóan részt vesz a beérkezett ajánlatok értékelésében
  • szakterületével kapcsolatos feladatok végzése az integrált pályainformáció előállításában, az információk elemzése, döntési
  • javaslatok elkészítése
  • új módszerek, eljárások kidolgozásában való közreműködés

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami felsőfokú szakirányú iskolai végzettség, építpmérnöki diploma
  • felsőfokú mérnök szakvizsga (felsőfokú építési és fenntartási beszámoló)
  • legalább 5 év szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafetéria
  • utazási kedvezmény

2017.12.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Kovács Rita 1/511-4510 / 01/45-10

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű