www.cvonline.hu

Pályalétesítményi szakértő I. (diagnosztika)

  • A hirdetés 240 napja lejárt

MÁV Zrt.

pályalétesítményi szakértő I. (diagnosztika)

Helység
Budapest

Terület

Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és
eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetõjeként mintegy 7000 kilométernyi
vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra mûködtetésérõl gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben
legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körûen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási,
valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára
vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • hálózati vágánydiagnosztikai igények felülvizsgálata, összeállítása, hálózati szintû diagnosztikai tervek elkészítése, a programok végrehajtásának elõkészítése
  • a diagnosztikai eredmények alapján precíz és mûszakilag megalapozott elemzések, javaslatok készítése; vezetõi döntések támogatása
  • műszaki tervek (karbantartási, felújítási, beruházási, bontási, átalakítási, építési, korszerûsítési, stb.) véleményezése, jóváhagyásra elõterjesztése
  • a műszaki színvonal fenntartásához szükséges folyamatok szervezése, felügyelete, ellenõrzése
  • felújítási, karbantartási folyamatok értékelése, elemzése, szükség esetén helyesbítõ és megelõzõ intézkedések kezdeményezése

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsõfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • 3 év szakmai gyakorlat

Elõnyt jelent

  • felsõfokú mérnök szakvizsga (felsõfokú építési és pályafenntartási beszámoló)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerûsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga
  • vonatkozó vasúti utasítások, magas szintû szakmai
  • szakmai utasítások, speciális vasúti berendezések teljes körében rendszer ismeret

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafeteriát
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • utazási kedvezményt

2016. szeptember 30.

Bõvebb felvilágosítást ad
Mórocz Andrea 1/511-5922 / 01/59-22

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő