www.cvonline.hu

Pályalétesítményi szakértő (diagnosztika)

  • A hirdetés 238 napja lejárt

MÁV Zrt.

Terület
Műszaki Felügyeleti és Technológiai Igazgatóság
Pályalétesítményi Főosztály Pályafenntartási osztály

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • hálózati vágánydiagnosztikai igények felülvizsgálata, összeállítása, hálózati szintű diagnosztikai tervek elkészítése, a programok végrehajtásának előkészítése
  • a diagnosztikai eredmények alapján precíz és műszakilag megalapozott elemzések, javaslatok készítése; vezetői döntések támogatása
  • műszaki tervek (karbantartási, felújítási, beruházási, bontási, átalakítási, építési, korszerűsítési, stb.) véleményezése, jóváhagyásra előterjesztése
  • a műszaki színvonal fenntartásához szükséges folyamatok szervezése, felügyelete, ellenőrzése
  • felújítási, karbantartási folyamatok értékelése, elemzése, szükség esetén helyesbítő és megelőző intézkedések kezdeményezése

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú műszaki szakirányú állami iskolai végzettség
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • 3 év szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • felsőfokú mérnök szakvizsga (felsőfokú építési és pályafenntartási beszámoló)
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi (TEB, Pálya) vizsga
  • vonatkozó vasúti utasítások, magas szintű szakmai
  • szakmai utasítások, speciális vasúti berendezések teljes körében rendszer ismeret-

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafeteriát
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagság esetén munkáltatói támogatást
  • utazási kedvezményt

2016. július 31.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő