www.cvonline.hu

Pályakezdők jelentkezését várjuk!

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Téged keresünk, ha:

  • nem hiszed, hogy magas fizetést csak 10 év tapasztalattal lehet elérni
  • a barátaid szerint egész nap be nem áll a szád
  • szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni
  • képes vagy kihozni magadból a maximumot, búcsút mondva a komfortzónádnak

Feladataid:

  • Kapcsolat kiépítése üzletemberekkel
  • Előadások szervezése
  • Pontos adminisztráció

Amit tőlünk kapsz:

  • Biztos vállalati háttér, hosszútávú együttműködés
  • Szakmai képzésedet biztosítjuk
  • Mobiltelefon
  • Fix alapbér + teljesítményarányos jutalék
  • Előrelépési lehetőség

A sikeres pályázók számára betanulási időszakot biztosítunk Budapesten, szállással és alapfizetéssel.

Ha magadra ismertél küldd ide az önéletrajzod az alábbiakban olvasható e-mail címre!