www.cvonline.hu

PÁLYAKEZDŐK FIGYELEM!

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2013.12.05.
Jelentkezési határidő: 2014.03.23.
Hirdetés azonosító: 708864
lejárt

Ha olyan munkát keresel, ahol kreatív munkát végezhetsz, ahol az ötleteid megvalósíthatod, a magad ura vagy, Te osztod be az időd, elismert üzletemberré válhatsz egy elit ügyfélkörrel való munkavégzés során, ugyanakkor fejlődésed folyamatos tréningek által biztosított, és sok pénzt keresel, akkor küldd el a CV-det a lent megjelölt címre.

A munka: Recruitment

A cég: a globális piacvezető Hays Group

Elsősorban olyan pályájuk elején járó főiskolát, egyetemet végzett szakemberek jelentkezését várom, akik erős anyagi motivációval, üzleti életben való érvényesülési vággyal rendelkeznek, akik szeretnek kommunikálni, képesek meggyőzni másokat, nyitottak és örömmel tanulnak.

Elvárások:
Főiskolai vagy egyetemi végzettség
Tárgyalóképes angol
Kommunikációs készség
Asszertivitás
Meggyőzőerő
Üzleti szemlélet
Jó számítógépes ismeretek
Time management képességek
Kitartás
Pozitív attitűd
Stressztűrő képesség

Juttatások:
Átlagon felüli fizetés és jutalék rendszer
Globális munkakörnyezet
Entrepreneur szemlélet
Rugalmasság
Fejlődés
Karrier
Jó és összetartó csapat
Folyamatos tréningek és továbbképzés belföldöm és külföldön

Ha a fentiek vonzóan hangzanak, ne habozz!
Küldj egy CV-t!
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek