www.cvonline.hu

Pályakezdő/Junior mérnök

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Német anyavállalatú, elektronikai termékek gyártására specializálódott partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Pályakezdő/Junior mérnök (minőségügyi terület)

Feladatok:

  • A vállalat által gyártott termékek minőségügyi problémáinak megoldása.
  • Reklamációs információk begyűjtése és kezelése.
  • A termék minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése.
  • Termékauditok irányítása.
  • A vállalat minőségirányítási és minőségbiztosítási rendszerének felügyelete.
  • Működtetése, elemzése és folyamatos fejlesztése.
  • A gyártási minőség és a vevői elégedettség nyomon követése és fejlesztése.
  • Hibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségügyi szakirányon)
  • Aktív, erős németnyelv-tudás szóban és írásban
  • Külföldi betanulás vállalása
  • Autóipari tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás!
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
  • Pontos, megbízható személyiség

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes, többelemű juttatási csomag
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, érdekes munka
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014