www.cvonline.hu

Pályakezdő/Junior Mérnök HR tanácsadó

  • A hirdetés 1314 napja lejárt
Saját csapatunkba keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Talpraesett, toborzás-kiválasztás iránt érdeklődő, mérnöki ismeretekkel rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk, akik készek arra, hogy felelősségteljes feladatokat lássanak el.
Cégünk Mérnöki Divíziója a piac legjelentősebb multinacionális cégei számára nyújt toborzási és kiválasztási szolgáltatásokat.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben
  • Hirdetések szerkesztése, közzététele
  • Önéletrajzok szűrése saját és online adatbázisokban
  • Nyelvi és szakmai kompetenciák felmérése telefonos előszűréssel
  • Interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Értékelések készítése az interjút követően
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Ad-hoc projektek lebonyolítása, vezetése

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos, gyakorlatias képzések
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma /vagy utolsó féléves tanulmányok/
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • A mérnöki terület iránt való érdeklődés
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség
  • HR vagy értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv legalább középfokú ismerete

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő