www.cvonline.hu

Pályakezdő Villamosmérnök

  • Company_icon Metalelektro Méréstechnika Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Negyedszázados múltra visszatekintő, magyar tulajdonú műszerfejlesztő vállalkozás keres csapatába pályakezdő kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Saját gyártású termékek fejlesztésében való részvétel
  • Projektek helyszínen történő támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszer és automatizálási szakirány)
  • Felhasználói szintű, szakirányú számítástechnikai ismeretek
  • Érdeklődés beágyazott rendszerek elemeiben, és azok programozásában
  • Érdeklődés műszer- és méréstechnikában
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú stabil dinamikusan fejlődő munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a jelentkezés gombra kattintva elküldheti önéletrajzát.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
Mérnök / Műszaki > Automatizálási mérnök, Villamosmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű