www.cvonline.hu

Pályakezdő villamosmérnök üzemi területre

  • A hirdetés 991 napja lejárt

A BORSODCHEM ZRT.

pályakezdő villamosmérnököt keres

üzemi területre

kazincbarcikai munkavégzéssel

A BorsodChem Zrt. álláslehetőséget hirdet Gyakornoki Program keretében pályakezdő diplomások részére.  Gyakornokaink a felvételt követően egy közös egy hónapos betanulási programban vesznek részt, mely alatt megismerik a BorsodChem tevékenységét, alapvető működési folyamatait. Ezt követően a kiválasztott szakterületen kezdik meg egy éves szakmai betanulásukat, amelynek eredményes elteltével a gyakornoki pozíciót szakmai munkakör váltja fel határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Társaságunk, a BorsodChem Zrt. műanyag alapanyagok egyik vezető gyártója Európában, de a világ számos országába értékesítjük termékeinket. Társaságunk a Wanhua Csoport tagja, amely a világ harmadik legnagyobb izocianát gyártója.

Feladatok:

  • kis feszültségű villamos energia hálózat, elosztó- és fogyasztó berendezések üzemeltetése;
  • nagy feszültségű villamos energia hálózat, elosztó- és fogyasztó berendezések üzemeltetése;
  • kis és nagy feszültségű villamos berendezések védelmi és automatikai készülékeinek üzemeltetése;
  • vészenergia rendszerek, szünetmentes villamos energia ellátó rendszerek működtetése.

Várjuk jelentkezésedet, ha:

  • erősáramú villamosmérnöki végzettséged van;
  • kommunikációs angol nyelvtudással rendelkezel;
  • rugalmas és energikus személyiség vagy;
  • nyitott vagy új ismeretek megszerzésére;
  • legfeljebb két éves munkatapasztalattal rendelkezel.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai kihívás, változatos munkakör;
  • szakmai és vezetői karrier lehetőség;
  • versenyképes alapbér;
  • 13. havi fizetés és cafeteria juttatás;
  • éves teljesítmény alapú bónusz;
  • szakmai és nyelvi továbbképzési lehetőségek.

Ha szeretnél egy olyan multinacionális vállalatnál dolgozni, ahol sokat tanulhatsz, változatos feladatok várnak rád és szakmailag kiteljesedhetsz, várjuk jelentkezésedet:

fényképes önéletrajzodat (magyar és angol nyelven), motivációs leveledet és a bizonyítványaid másolatát  „Gyakornoki Program” tárgy megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheted el 2014. augusztus 20-ig.

Jelentkezéseddel nem szükséges megvárnod, amíg kezedben lesz a diplomád. Azonban a szerződéskötés feltétele a diploma vagy annak megszerzését igazoló okmány bemutatása.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol